Sıkça Sorulan Sorular

1.Yazılım lisansları hakkında detaylı bilgiyi nereden alabiliriz?

0850 251 8 427 (ARD) nolu iletişim hattından tüm yazılım lisansları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2. Gizlilik ilkeleriniz nelerdir?

Sitenin kullanıcı veri tabanına kayıt formunda kullanıcılar, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb.) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda alınan iletişim bilgileri kullanıcıların içerik girişi işlemleri için, acil durumlarda ve fatura teslimatında kullanılmaktadır.

Kullanıcılar isteklerine bağlı olarak sistemden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve sözleşmeye göre diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcının sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılabilir.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması ve sözleşmeye göre gerekli diğer durumlarda kullanılabilir.Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır.

3. Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

Sitemiz dünya standardı olan Microsoft Windows Servers teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.