ARD GRUP SAVUNMA – ARD GRUP HOLDİNG A.Ş.

ARD GRUP SAVUNMA

En yeni teknoloji, en yüksek kalite!
ARD Savunma bir ARD GRUP HOLDİNG AŞ. iştirakidir.

www.ardsavunma.com.tr
[email protected]

Savunma Sanayi, bir ülkenin ekonomik ve siyasal alandaki gücünü belirleyen önemli unsurlardan biridir. Bu kapsamda savunma sanayi, dünyada yaşanan teknolojik gelişmelere paralel olarak değişime, yeniliğe ve modernizasyona da sürekli ihtiyaç duymaktadır. Savunma teknolojileri kapsamında askeri yelek ve kıyafetlerden, silah sistemlerine birçok ürün segmentine sahip olan savunma teknolojileri yeniliğin ve modernizasyonun süreklilik kazandığı bir olgudur.

Savunma teknolojilerini denetim ve güvenlik kapsamında da önem kazanmaktadır. Bu doğrultuda bomba imhadan kişi ve cisim tespit eden araçlara ve yazılımlara ihtiyaç duyulmakta ve askeri bazda güvenlik açık ve kapalı alanlarda sağlanabilmektedir. Mobil teknolojiler de bu doğrultuda başta sınır güvenliğinin sağlanması olmak üzere önemini artırmıştır.

Bu kapsamda ARD SAVUNMA, Savunma Sanayimizin geliştirilmesi ve Silahlı Kuvvetlerimizin modernizasyon projelerinde yer alabilmek için, sahip olduğu engin tecrübe ve ulusal/uluslararası imkan ve kabiliyetleri ile çalışmalarını büyük bir kararlılık ve uzmanlıkla sürdürmektedir.