Hakkımızda – ARD GRUP HOLDİNG A.Ş.

Hakkımızda

ARD GRUP HOLDİNG A.Ş.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen ARD HOLDİNG, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holding şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle bilişim ve sağlık alanlarında köklü geçmişleriyle yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

ARD HOLDİNG, 2006 yılından beri Türkiye ve Dünya pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Günümüzde Bilişim, Sağlık, Savunma, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık ana başlıkları altında toplanan Holding şirketlerinin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan ARD HOLDİNG, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir.